Halo Busko9Wydarzenia9Kabarety9Piotr Zola Szulowski w Busku-Zdroju – „Twój ruch”
piotr zola szulowski w busku-zdroju

Piotr Zola Szulowski w Busku-Zdroju – „Twój ruch”

Buskie Samorządowe Centrum Kultury 17 kwietnia 2024 , 19:00 99 złotych https://www.bsck.busko.pl/ https://www.facebook.com/domkulturyBSCK

Piotr Zola Szulowski w Busku-Zdroju z programem „Twój ruch”!

Wielką niespodziankę dla miłośników stand-upu przygotowuje Buskie Samorządowe Centrum Kultury! 17 kwietnia o godzinie 19:00, Piotr Zola Szulowski, znany szerzej jako popularny Piotrunia, przyjedzie do Buska-Zdroju, solowym programem. Co tym razem przykuło uwagę “Rzadkiego”? Czy to osobliwe spojrzenie na problemy świata rodzinnego? A może otaczającą nas rzeczywistość, rozterki, czy przeszłość i przyszłość? Jedno jest pewne: będzie to wyjątkowy wieczór pełen śmiechu, refleksji i lekkiego coachingu! Piotr Zola Szulowski w Busku-Zdroju to doskonała propozycja dla miłośników stand-up!

chary trans baner

Gościnny występ Darka Gadowskiego w Busku-Zdroju

Przed występem Piotra Zoli Szulowskiego w Busku-Zdroju zobaczycie program Darka Gadowskiego – koszalińskiego gladiatora komedii! Postaci, której nie sposób przeoczyć na polskiej scenie stand-upowej. Jego dowcip, dystans do świata i niepowtarzalny styl sprawiają, że publiczność nie może oderwać od niego wzroku.

Zapraszamy do śledzenia naszego portalu! Znajdziecie tutaj bieżące wiadomości z Buska-Zdroju i okolic oraz wydarzenia organizowane w Busku-Zdroju. Chcesz poznać najciekawsze miejsca w okolicy? Zapraszamy do odwiedzenia naszego przewodnika, w którym dowiecie się co robić w Busku-Zdroju.

piotr zola szulowski w busku-zdroju

/bsck/

WIADOMOŚCI BUSKO

WIADOMOŚCI LOKALNE

WIADOMOŚCI SPORTOWE

TURYSTYKA

CO ROBIĆ W BUSKU-ZDROJU?

WYDARZENIA BUSKO-ZDRÓJ

KATALOG FIRM I OBIEKTÓW

POCIĄG BUSKO - KIELCE

BUSY BUSKO - KIELCE