Halo Busko9Wydarzenia9Kabarety9Kabaret Paranienormalni w Solcu-Zdroju
Kabaret Paranienormalni w Solcu-Zdroju

Kabaret Paranienormalni w Solcu-Zdroju

Gminne Centrum Kultury w Solcu Zdroju 27 października 2024 , 14:00 105 zł https://gcksolec.naszgok.pl/ https://www.facebook.com/gcksolec

Kabaret Paranienormalni w Solcu-Zdroju

Najnowszy występ kabaretu Paranienormalni, zatytułowany „2024”, powstał z myślą o dynamicznym obliczu roku, który pędzi nieubłaganie naprzód. W tej wirującej rzeczywistości, gdzie zmiany następują w zawrotnym tempie, humor staje się istotną bronią ludzkości, pozwalającą spojrzeć z optymizmem w przyszłość, znaleźć równowagę w teraźniejszości i czerpać radość z minionych chwil.

W najnowszym przedstawieniu, postać doktora Prozaca powraca na scenę, wprowadzając widzów w surrealistyczne zakamarki życia. Kabaret Paranienormalni rzucają spojrzenie na kulisowe życie polskiego kina, przyglądają się amerykańskiej rzeczywistości od frontu i odkrywają tajniki produkcji telewizyjnych show. Całość bez kontrowersji politycznych, tematów związanych z seksem czy religią – zapraszają do swojego świata, tworząc przestrzeń, w której każdy może znaleźć swoje miejsce.

To niemal dwugodzinna mieszanka kabaretowego humoru, w której uczestniczymy od pierwszych chwil. Paranienormalni oferują wyjątkowy przekrój z perspektywy własnego stylu, pozwalając każdemu widzowi odnaleźć coś dla siebie. Przedstawienie dostarcza świeżego spojrzenia na otaczającą nas rzeczywistość, oferując jednocześnie uśmiech i chwilę oderwania od codziennego zgiełku.

WIADOMOŚCI BUSKO

WIADOMOŚCI LOKALNE

WIADOMOŚCI SPORTOWE

TURYSTYKA

CO ROBIĆ W BUSKU-ZDROJU?

WYDARZENIA BUSKO-ZDRÓJ

KATALOG FIRM I OBIEKTÓW

POCIĄG BUSKO - KIELCE

BUSY BUSKO - KIELCE