Halo Busko9Wydarzenia9Dla dzieci9Tydzień Bibliotek 2024 w Busku-Zdroju
tydzień bibliotek 2024

Tydzień Bibliotek 2024 w Busku-Zdroju

Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna 13 maja 2024 , 11:00 wstęp wolny https://www.biblioteka.busko.pl/ https://www.facebook.com/mgbpbusko

Tydzień Bibliotek 2024 – „Alladyn” – Wielka Baśń na Scenie

Już 13 maja o godzinie 11:00 Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna w Busku-Zdroju w ramach ogólnopolskiej akcji Tydzień Bibliotek 2024 zaprasza na niezwykłe przedstawienie dla dzieci – „Alladyn – Wielka Baśń na Scenie”!

Zanurz się w baśniowym świecie Aladyna i wyrusz w niezapomnianą podróż do krainy tysiąca i jednej nocy, gdzie marzenia stają się rzeczywistością!

warzywniak lobo

Poznaj z bliska Aladyna – biednego, ale dobrego serca chłopca, który dzięki sprytowi i odwadze zyskuje bogactwo i miłość księżniczki. Odkryj sekrety Dżina – potężnego ducha, który spełnia życzenia, ale zawsze z nutką złośliwości. Poczuj magię księżniczki Dżasminy – pięknej i inteligentnej dziewczyny, która pragnie czegoś więcej niż tylko życia w złotej klatce.

Podczas przedstawienia dzieci poznają wartości takie jak: mądrość, odwaga, przyjaźń i dążenie do spełniania marzeń. Dowiedzą się, że nawet z najtrudniejszych sytuacji można znaleźć wyjście, jeśli tylko ma się odwagę i serce pełne dobroci. Zrozumieją, że prawdziwe bogactwo tkwi nie w materialnych dobrach, ale w dobrym sercu i silnych więziach przyjaźni.

To idealna okazja, aby wspólnie spędzić czas z rodziną i przeżyć niezapomnianą przygodę w magicznym świecie baśni.

tydzień bibliotek 2024

Źródło: Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna w Busku-Zdroju

Zapraszamy do śledzenia naszego portalu! Znajdziecie tutaj bieżące wiadomości z Buska-Zdroju i okolic oraz wydarzenia organizowane w Busku-Zdroju. Chcesz poznać najciekawsze miejsca w okolicy? Zapraszamy do odwiedzenia naszego przewodnika, w którym dowiecie się co robić w Busku-Zdroju.

WIADOMOŚCI BUSKO

WIADOMOŚCI LOKALNE

WIADOMOŚCI SPORTOWE

TURYSTYKA

CO ROBIĆ W BUSKU-ZDROJU?

WYDARZENIA BUSKO-ZDRÓJ

KATALOG FIRM I OBIEKTÓW

POCIĄG BUSKO - KIELCE

BUSY BUSKO - KIELCE