Halo Busko9Wydarzenia9Dla dzieci9Odkryj magię monochromatyczności na warsztatach dla dzieci – Młoda Akademia Sztuki w Galerii Willa Polonia!
Młoda Akademia Sztuki

Odkryj magię monochromatyczności na warsztatach dla dzieci – Młoda Akademia Sztuki w Galerii Willa Polonia!

Willa Polonia - Buska Galeria Sztuki 11 czerwca 2024 , 16:00 wstęp wolny https://www.facebook.com/galeriawillapolonia

Młoda Akademia Sztuki w Galerii Willa Polonia! Zaprasza wszystkie dzieci na warsztaty malarskie „Monochromy i kolory w sztuce”.

Szukasz sposobu na rozbudzenie kreatywności i wyobraźni Twojego dziecka? Zapisz swojego podopiecznego na bezpłatne warsztaty malarskie, które odbędą się 11 czerwca w Buskiej Galerii Sztuki Willa Polonia, gdzie mali artyści zanurzą się w świecie monochromatyczności!

Warsztaty potrwają 1,5 godziny i z pewnością staną się niezapomnianym doświadczeniem dla każdego dziecka. Podczas zajęć mali uczestnicy poznają historię i technikę malarstwa monochromatycznego, polegającą na użyciu jednego koloru lub jego odcieni w całym dziele.

chary trans baner

Pod okiem doświadczonej instruktorki dzieci odkryją, jak za pomocą jednego koloru można wyrażać różne emocje i tworzyć piękne, pełne ekspresji obrazy. Warsztaty to doskonała okazja do rozwijania kreatywności, wyobraźni, wrażliwości estetycznej i umiejętności współpracy w grupie.

Wszystkie materiały potrzebne do realizacji warsztatów zapewnia Galeria, a wykonane prace dzieci zabiorą ze sobą do domu jako pamiątkę.

Ilość miejsc ograniczona! Zapisy na warsztaty przyjmuje Willa Polonia – Buska Galeria Sztuki pod numerem telefonu 041 370 54 35.

Nie czekaj! Zapisz swoje dziecko już dziś i pozwól mu odkryć magię monochromatyczności!

Źródło: Willa Polonia – Buska Galeria Sztuki

Zapraszamy do śledzenia naszego portalu! Znajdziecie tutaj bieżące wiadomości z Buska-Zdroju i okolic oraz wydarzenia organizowane w Busku-Zdroju. Chcesz poznać najciekawsze miejsca w okolicy? Zapraszamy do odwiedzenia naszego przewodnika, w którym dowiecie się co robić w Busku-Zdroju.

WIADOMOŚCI BUSKO

WIADOMOŚCI LOKALNE

WIADOMOŚCI SPORTOWE

TURYSTYKA

CO ROBIĆ W BUSKU-ZDROJU?

WYDARZENIA BUSKO-ZDRÓJ

KATALOG FIRM I OBIEKTÓW

POCIĄG BUSKO - KIELCE

BUSY BUSKO - KIELCE