Halo Busko9Wydarzenia9Dla dzieci9Lato na trawie – Niedziela z Akademią Pana Kleksa w Busku-Zdroju
lato na trawie

Lato na trawie – Niedziela z Akademią Pana Kleksa w Busku-Zdroju

Tężnia w Busku-Zdroju 23 czerwca 2024 , 14:00 https://www.facebook.com/tezniabusko

Tężnia w Busku-Zdroju zaprasza na cykl wydarzeń – Lato na trawie

Tężnia w Busku-Zdroju przygotowała dla dzieci wyjątkową letnią atrakcję – cykl wydarzeń „Lato na trawie”. Inaugurację cyklu uświetni niezwykłe wydarzenie pod nazwą „Niedziela z Akademią Pana Kleksa”, prowadzone przez „Hokus Pokus”.

Lato na trawie – Magiczny Świat Akademii Pana Kleksa

Warsztaty inspirowane twórczością Jana Brzechwy przeniosą uczestników w kolorowy i pełen przygód świat Pana Kleksa. Podczas warsztatów dzieci będą mogły uczestniczyć w kreatywnych zabawach, które rozwijają wyobraźnię i umiejętności manualne. To doskonała okazja, by wspólnie spędzić czas, ciesząc się przy tym letnią atmosferą i zdrowotnym mikroklimatem buskiej tężni.

chary trans baner

Pierwsze wydarzenie cyklu „Lato na trawie” odbędzie się 23 czerwca, w godzinach 14:00-17:00. Warsztaty z animatorem „Hokus Pokus” potrwają około trzech godzin. Organizatorzy zapraszają wszystkich do wspólnej zabawy i odpoczynku.

lato na trawie

Zapraszamy do śledzenia naszego portalu! Znajdziecie tutaj bieżące wiadomości z Buska-Zdroju i okolic oraz wydarzenia organizowane w Busku-Zdroju. Chcesz poznać najciekawsze miejsca w okolicy? Zapraszamy do odwiedzenia naszego przewodnika, w którym dowiecie się co robić w Busku-Zdroju.

WIADOMOŚCI BUSKO

WIADOMOŚCI LOKALNE

WIADOMOŚCI SPORTOWE

TURYSTYKA

CO ROBIĆ W BUSKU-ZDROJU?

WYDARZENIA BUSKO-ZDRÓJ

KATALOG FIRM I OBIEKTÓW

POCIĄG BUSKO - KIELCE

BUSY BUSKO - KIELCE