Halo Busko9Wydarzenia9Dla dzieci9Koncert z okazji Dnia Dziecka – Bajki Świata w Busku-Zdroju
bajki świata w busku-zdroju

Koncert z okazji Dnia Dziecka – Bajki Świata w Busku-Zdroju

Buskie Samorządowe Centrum Kultury 2 czerwca 2024 , 15:00 45 złotych https://www.bsck.busko.pl/ https://www.facebook.com/domkulturyBSCK

Buskowianin Roku 2023 – gala w Busku-Zdroju

2 czerwca w Buskim Samorządowym Centrum Kultury odbędzie się wydarzenie z okazji Dnia Dziecka, które zapowiada się jako prawdziwa uczta dla najmłodszych. Spektakl pełen kolorowych strojów, baniek mydlanych, śniegu, dymu oraz pełen śmiesznych dialogów, jest gwarancją niezapomnianej zabawy, która maluje uśmiechy na twarzach dzieci.

Wyjątkowa podróż muzyczna w świat ulubionych bajek zaprasza do udziału w niezwykłej przygodzie, gdzie bohaterowie zejdą z ekranu, by podzielić się swoimi najpiękniejszymi i najbardziej znanymi utworami. Począwszy od magicznego Stumilowego Lasu, który zostanie zwiedzony w towarzystwie Kubusia Puchatka, aż po wielkie wody południowego Pacyfiku pod przywództwem legendarnej Vaiany. Przez chwilę dzieciaki zanurkują również w niezmierzonych, morskich głębinach z Małą Syrenką, a następnie wyruszą w podróż na latającym dywanie wraz z Aladynem aż do indiańskiej wioski Pocahontas. Podczas tego niezwykłego wydarzenia nie zabraknie również spotkania z Tarzanem na gorącej Sawannie, gdzie króluje słynny Król Lew oraz pobytu w mroźnej Krainie Lodu.

as busko

Bilety na wydarzenie Bajki Świata w Busku-Zdroju.

Bilety na wydarzenie można kupić w kasie BSCK lub na kupbilecik.pl w cenie 45 złotych. Warto wspomnieć, że dzieci do lat 2 wchodzą na wydarzenie za darmo, z możliwością przebywania na kolanach opiekuna. To doskonała okazja, by spędzić niezapomniane chwile w rodzinnej atmosferze, pełnej magii i zabawy.

koncert Bajki Świata w Busku-Zdroju

Zapraszamy do śledzenia naszego portalu! Znajdziecie tutaj bieżące wiadomości z Buska-Zdroju i okolic oraz wydarzenia organizowane w Busku-Zdroju. Chcesz poznać najciekawsze miejsca w okolicy? Zapraszamy do odwiedzenia naszego przewodnika, w którym dowiecie się co robić w Busku-Zdroju.

źródło: BSCK

WIADOMOŚCI BUSKO

WIADOMOŚCI LOKALNE

WIADOMOŚCI SPORTOWE

TURYSTYKA

CO ROBIĆ W BUSKU-ZDROJU?

WYDARZENIA BUSKO-ZDRÓJ

KATALOG FIRM I OBIEKTÓW

POCIĄG BUSKO - KIELCE

BUSY BUSKO - KIELCE