Halo Busko9Wydarzenia9Dla dzieci9Raj dla miłośników klocków Lego w każdym wieku! KloCKi Fest 2024 w Kielcach.
klocki fest

Raj dla miłośników klocków Lego w każdym wieku! KloCKi Fest 2024 w Kielcach.

TARGI KIELCE S.A. 1 czerwca 2024 - 2 czerwca 2024 , 9:30 40 zł https://www.targikielce.pl/ https://www.facebook.com/targikielce

KloCKi Fest 2024 w Kielcach: Niezapomniane atrakcje dla całej rodziny!

Już 1 czerwca o godzinie 9:30 Centrum Kongresowe Targów Kielce zamieni się w raj dla miłośników klocków LEGO w każdym wieku. To idealna okazja na wspólne świętowanie Dnia Dziecka oraz zanurzenie się w świecie kreatywnej zabawy.

Gwiazdami wydarzenia będą najpopularniejsi polscy Legotuberzy, m.in. Maciek i Klocki, Ciocia od Klocków, Łukasz Górecki i Michał z Klocki z Zapałem. Podczas spotkań będzie można poznać tajniki tworzenia na ich kanałach, wziąć udział w warsztatach z budowania z klocków, tworzenia animacji i cyfrowych modeli Lego, a także zadać pytania i zdobyć autografy.

mirage reklama

Podróż w czasie i kreatywna zabawa – atrakcje KloCKi Fest 2024!

Bez względu na wiek i zainteresowania, tego dnia każdy będzie mógł bawić się do woli i tworzyć niezapomniane wspomnienia.

Miłośnicy budowania będą zachwyceni wystawą makiet z klocków „Zbudujmy to!”. Ogromne konstrukcje z klocków LEGO z pewnością rozbudzą wyobraźnię i zachęcą do tworzenia własnych dzieł. Fani gier retro odnajdą się w strefie gier retro, gdzie będą mogli sprawdzić się w klasycznych grach zręcznościowych i logicznych. Na miłośników gier planszowych czeka turniej planszówkowy z nagrodami.

Najmłodsi odkrywcy będą mogli bawić się do woli w strefie gier i zabaw. Na nich czekają m.in.: Muzeum Zabawek z bogatą kolekcją zabawek z różnych epok, Wzgórze Zamkowe z licznymi atrakcjami, dmuchańce, na których można skakać bez końca, mini disco, gdzie każdy poczuje się jak gwiazda, konkursy z nagrodami, gry i zabawy prowadzone przez animatorów, pokazy baniek mydlanych, które oczarują zarówno dzieci, jak i dorosłych, malowanie buziek i zaplatanie warkoczyków, dzięki którym każdy maluch będzie wyglądał wyjątkowo.

Fani służb mundurowych z pewnością będą zachwyceni wizytą w miasteczkach edukacyjnych Policji i Wojsk Obrony Terytorialnej. Będzie można tam zobaczyć sprzęt policyjny i wojskowy, porozmawiać z funkcjonariuszami i żołnierzami, a nawet wziąć udział w pokazach.

Dla miłośników nauki i zabawy przygotowano zajęcia z klockami z Edukido, LEGOrobotyki ze Spice Gears Academy oraz LEGOmechaniki ze Stowarzyszeniem Kreatywne Klocki. Podczas tych zajęć dzieci będą mogły rozwijać swoje umiejętności manualne, logiczne i kreatywne, a także poznać tajniki budowy z klocków LEGO.

Jeszcze więcej radości na KloCKi Fest 2024!

Oprócz stref tematycznych i licznych atrakcji opisanych wcześniej, na Klocki Fest 2024 czekają na Was jeszcze dodatkowe niespodzianki:

Kielecka wymiana zabawek: Masz zabawki, które już Ci się znudziły lub z których wyrosły Twoje dzieci? Na KloCKi Fest możesz je wymienić na inne! Przynieś swoje zabawki i znajdź nowe skarby. To świetny sposób na pozbycie się niepotrzebnych rzeczy i zdobycie nowych.

Skup klocków i zestawów LEGO: Masz w domu niewykorzystane klocki LEGO? Nie wiesz, co z nimi zrobić? Na KloCKi Fest możesz je sprzedać! Skorzystaj z naszego skupu i zarób trochę pieniędzy.

Strefa gastro: Po dniu pełnym wrażeń czas na pyszną przekąskę! W strefie gastro KloCKi Fest 2024 znajdziecie szeroki wybór pyszności z food trucków, lodów i przekąsek. Gorące burgery, aromatyczne frytki, słodkie lody i wiele innych – każdy znajdzie coś dla siebie. Nabierz sił do dalszej zabawy i poczuj smak festiwalu!

mirage reklama

KloCKi Fest 2024 – dogrywka w Muzeum Zabawek i Zabawy!

Drugiego dnia KloCKi Fest uczestnicy będą mieli okazję wziąć udział w ekscytujących warsztatach z puszczania spinnerów LEGO Ninjago, prowadzonych przez Maciek i Klocki oraz gościnnie Loid Malinę. Warsztaty odbędą się na specjalnie przygotowanych arenach z klocków, a ich celem będzie nauka zasad gry i doskonalenie umiejętności puszczania spinnerów.

Kulminacją warsztatów będzie emocjonujący turniej, w którym o zwycięstwo powalczą najlepsi uczestnicy. Dla ośmiu najlepszych graczy przewidziano atrakcyjne nagrody, a każdy uczestnik otrzyma pamiątkowy pakiet naklejek i dyplom.

KloCKi Fest 2024 – dogrywka i Q&A z Legotuberami

Czy pasja do klocków jest zaraźliwa? Na to pytanie z pewnością najlepiej odpowiedzą sami zainteresowani! Podczas spotkania będziecie mieli okazję poznać ludzi, którzy z klocków budują nie tylko imponujące konstrukcje, ale również opowiadają o nich w fascynujący sposób.

Masz pytania do twórców z kanałów o klockach na polskim Youtube? To idealna okazja, aby je zadać! Spotkanie to doskonała platforma do wymiany wiedzy, doświadczeń i inspiracji w gronie osób o podobnej pasji.

Bilety na wydarzenie dostępne są na stronie Targów Kielce S.A.

Nie przegap okazji, KloCKi Fest to wspaniała okazja do zabawy dla całej rodziny!

Klocki fest
Źródło: Targi Kielce

WIADOMOŚCI BUSKO

WIADOMOŚCI LOKALNE

WIADOMOŚCI SPORTOWE

TURYSTYKA

CO ROBIĆ W BUSKU-ZDROJU?

WYDARZENIA BUSKO-ZDRÓJ

KATALOG FIRM I OBIEKTÓW

POCIĄG BUSKO - KIELCE

BUSY BUSKO - KIELCE